У Мукачеві затвердили Програму благоустрою території громади на 2022-2024 роки у новій редакції
Міська рада, опубліковано 14 лютого 2022 року о 14:39

Програму реалізовуватимуть у три етапи, у 2022 році на її реалізацію планують виділити 167 мільйонів гривень. Серед заходів Програми благоустрою – утримання парків, площ та скверів на території громади, капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїздів, утримання вуличного освітлення, утримання доріг, тротуарів, мостів, шляхопроводів, зимове утримання доріг. Також утримання дамб та набережних річки Латориця, посадка, обрізка дерев, кущів, поточне утримання камер відеонагляду, розташованих на території Мукачівської громади та інші. Передбачили кошти і на технічне обстеження шляхопроводів на території громади, зокрема аварійного мосту по вулиці Берегівська.