У Мукачеві затвердили Програму удосконалення цивільного захисту та оборонної роботи Мукачівської міської ТГ на 2021-2023 роки
Міська рада, опубліковано 22 грудня 2020 року о 13:36

Програму реалізовуватимуть у три етапи. Метою програми є послідовне зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, підвищення рівня безпеки населення, захищеності та удосконалення заходів з оборонної роботи на території Мукачівської міської ТГ. У 2021 році на виконання програми з міського бюджету виділять 364 тисячі гривень, у 2022 та 2023 роках по 220 тисяч гривень.

У 2021 році, 233 тисячі гривень спрямують на впровадження місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення. Також придбання, встановлення та обслуговування засобів оповіщення, зв’язку та комплектуючих матеріалів до них. 35 тисяч гривень на забезпечення працівників формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту, працівників установи засобами індивідуального захисту, приладами радіаційної та хімічної розвідки, дозиметричного і хімічного контролю, 10 тисяч гривень – на матеріальне-технічне забезпечення роботи штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та розрахунково-аналітичної групи, 34 тисячі гривень – на поповнення та утримання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Окрім того, у 2021 році 20 тисяч гривень виділять на утримання захисної споруди цивільного захисту, проведення її поточного ремонту, придбання майна та обладнання, 5 тисяч гривень – на придбання друкарської продукції для інформування населення щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій, ще 27 тисяч гривень – на придбання конвертів та агітаційних матеріалів для оповіщення призовників.