У Мукачеві затвердили склад комісії, яка визначатиме кандидатури на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»
Міська рада, опубліковано 24 листопада 2020 року о 10:15

Розпорядженням міського голови, затвердили склад комісії з питань розгляду заяв щодо висунення кандидатури на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня». Головою комісії обрано керуючого справами виконавчого комітету Мукачівської міської ради Олександра Лендєла.

До складу комісії ввійшли начальник управління праці та соціального захисту Наталія Зотова, начальник відділу контролю та організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету, начальник служби у справах дітей,  також фахівці управління праці та соціального захисту населення, управління освіти, молоді та спорту, юридичного відділу. Окрім того, начальник сектору превенції Мукачівського ВП ГУНП України в Закарпатській області та заступник директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мукачівської ОТГ».