У Мукачеві затвердили ставку туристичного збору на 2022 рік
Міська рада, опубліковано 25 червня 2021 року о 10:43

На сьогоднішньому засіданні сесії Мукачівської міської ради прийнято рішення «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Мукачівської міської територіальної громади».

Дане рішення розроблено відповідно до вимог Податкового кодексу України, Бюджетного кодексу України, ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Відповідно до прийнятого рішення, встановлено з 01.01.2022 року ставку туристичного збору за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), у розмірі 0,5 відсотка - для внутрішнього туризму та 0,6 відсотка - для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

Також довідково інформуємо, що розмір мінімальної заробітної плати складатиме з 01.01.2022 року - 6700 грн.

Розмір податку з 01.01.2022 року складатиме:

• для внутрішнього туризму – 33,5 грн.
  • для в’їзного туризму – 40,2 грн.