Гаряча лінія міста
(03131) 3-46-91
Меню
У Мукачеві завершився шаховий турнір пам'яті відомого мукачівського шахіста, тренера, екс-чемпіона Мукачева Володимира Євгеновича Коворданія
Міська рада, опубліковано 18 січня 2023 року о 09:08

За більш ніж 30 років тренерської роботи у Будинку школярів він виховав цілу плеяду висококваліфікованих шахістів. 33 шахісти (серед яких 23 вихованці МЦДЮТ) вшанували хвилиною мовчання пам'ять визначного земляка.

Доля почесного Кубку вирішувалась у четвертому турі, коли в очному поєдинку зустрілись рейтинг-фаворити. Майстру ФІДЕ Василю Буришину не вдалось здолати досвідченого кандидата у майстри спорту України Василя Гуйвана. Ветеран переміг і з чудовим результатом - 8,5 очки у 9 партіях - став володарем цьогорічного Кубку. На третій сходинці фінішував Владислав Гурковський.

У змаганнях дівчат очікувано перемогла Юлія Данкулинець. На подальших місцях - Марія Маслей та Домініка Гачкайло. Довгоочікувану норму першого спортивного розряду виконав Максим Васильєв.