У Мукачеві звітували поліцейські офіцери громади, розповіли про статистику порушень за минулий рік
Міська рада, опубліковано 17 січня 2023 року о 13:03

Протягом 2022 року офіцери громади відреагували на 550 викликів та 850 заяв від жителів. Впродовж року правоохоронці допомагали вимушеним переселенцям. Також виявляли колаборантів, які проживали чи перебували на території громади та допомагали ворогу, минулоріч виявили й затримали трьох таких осіб.

Разом з муніципальними інспекторами поліцейські офіцери постійно патрулюють територію громади задля запобігання правопорушень. Минулоріч за різні види порушень поліцейські громади до адміністративної відповідальності притягнули 977 людей: 248 – порушення правил дорожнього руху, 33 – факти зберігання наркотичних засобів, 205 – перебування в нетверезому стані в громадських місцях, 174 – куріння в громадських місцях, 29 – дрібне хуліганство та інші.

Працюють поліцейські офіцери громади над запобіганням та виявленням випадків домашнього насильства. Протягом 2022 року до кримінальної відповідальності за вчинення домашнього насильства притягнули 10 осіб, до адміністративної відповідальності – 29 порушників.