У Мукачівській міській територіальній громаді проведуть донабір до команди Мукачівської молодіжної ради
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 14 грудня 2022 року о 16:19

З 15 по 30 грудня триватиме прийом заявок від активних молодих людей та інститутів громадянського суспільства для участі у донаборі членів Молодіжної ради.

Засідання з дообрання членів до складу Молодіжної ради при Мукачівській міській раді заплановано провести 31 січня 2023 року о 17:00 год. у Центрі громадськості та національних культур.

Для участі в зборах подається заява*, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (зразок додається).

До заяви додаються:

• рішення інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Молодіжної ради (рішення має бути прийняте у порядку, встановленому установчими документами відповідного інституту громадянського суспільства);
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації, посилань на соціальні мережі про діяльність (зразок додається);
  • інформація про отримання інститутом громадянського суспільства, як розпорядника бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних (зразок додається);

*Якщо претендент не є учасником громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, надається згода про його делегування від громадянського суспільства з мінімальною кількістю щонайменше 20 підписів (зразок додається).

Документи приймаються до 30 грудня 2022 року включно з 12.00 по 18.00 год. (крім неділі та святкових днів) за адресою: м. Мукачево, площа Кирила і Мефодія, 30 (Центр громадськості та національних культур та в електронному вигляді на електронну адресу youthcouncilmukachevo@gmail.com із позначкою «заявка для участі в установчих зборах».

Номер контактного телефону відповідальної особи 066 370 71 56 (Михайло Ясевич)

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

• представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку або провадять діяльність на території Мукачівської міської територіальної громади (за згодою);
  • представниками закладів освіти Мукачівської міської територіальної громади, кандидатури яких подаються учнівським або студентським самоврядуванням кожного навчального закладу (за згодою);
  • жителями Мукачівської міської територіальної громади, але які не є членами громадської організації або учнями/студентами закладу освіти, які вже делегували відповідну кандидатуру. Порядок їх делегування – це збір щонайменше 20 підписів від громадянського суспільства.

До складу Молодіжної ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу Молодіжної ради при Мукачівській міській раді.