У Мукачівській громаді змінили тип та назви восьми закладів освіти
Міська рада, опубліковано 25 червня 2021 року о 09:28

Мова іде про нещодавно приєднані заклади, серед яких: Форношська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів з угорською мовою навчання, Залужанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Завидівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Пістрялівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Макарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Ключарківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Барбівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та «Навчально-виховний комплекс Горбківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів дошкільний навчальний заклад».

Зазначимо, що зміни типів та назв закладів освіти планується змінити згідно Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та керуючись статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також з метою створення умов для комплексної модернізації системи загальної середньої освіти в громаді, концентрації та ефективного використання наявних ресурсів у системі освіти та забезпечення умов для рівного доступу до якісної освіти, враховуючи територіальне розміщення закладів освіти та чисельність учнівського контингенту.