У Мукачівській міській територіальній громаді створять Центри культурних послуг
Міська рада, опубліковано 25 березня 2021 року о 10:35

Рішення про початок реорганізації сільських клубних та бібліотечних закладів Мукачівської громади шляхом створення Центрів культурних послуг ухвалили на черговій сесії міської ради.

Центри культурних послуг створять у селах Дерцен (шляхом об’єднання Будинку культури села Дерцен, клубу села Форнош, бібліотеки-філії села Дерцен та бібліотеки-філії села Форнош), Доробратово (шляхом об’єднання клубу села Доробратово, клубу села Горбок, клубу села Негрово, бібліотеки-філії села Доробратово, бібліотеки-філії села Негрово), Завидово (шляхом об’єднання будинку культури та бібліотеки-філії села Завидово), Залужжя (шляхом об’єднання будинку культури села Макарьово, клубу села Пістрялово, бібліотек-філій сіл Барбово, Макарьово, Пістрялово, Залужжя), Ключарки (шляхом об’єднання клубу та бібліотеки-філії села Ключарки), Лавки (на базі клубу села Лавки), Нове Давидково (шляхом об’єднання будинку культури та бібліотеки-філії села Нове Давидково), Павшино (шляхом об’єднання будинку культури села Нижній Коропець, клубу села Павшино, клубу села Шенборн, бібліотек-філій сіл Павшино, Нижній Коропець та Шенборн).