У Мукачівському драматичному театрі відбувся предпрем'єрний показ трагікомедії «Вітер шумить у тополях»
Міська рада, опубліковано 21 липня 2022 року о 09:52

Актори вже провели традиційний предпрем'єрний показ трагікомедії сучасного французького драматурга Жеральда Сіблейраса  «Вітер шумить у тополях» у постановці заслуженого діяча мистецтв України Юрія Кочевенка (м.Київ).

У виставі йдеться про трьох людей похилого віку, які живуть у Будинку для військових ветеранів. І в житті вони мало що бачили, наче й ніколи не були молодими. Але вони над собою не плачуть. Навпаки, тонкий гумор  французького драматурга Жеральда Сіблейранса — стихія п'єси, ніжність, любов до людини. Глядачі матимуть змогу подивитись комедію без чорноти, без жорстокості, без цинізму, де люди похилого віку вічно залишаються молодими не після смерті, а за життя.

Ролі у виставі виконують провідні актори чоловічої частини трупи Театру – заслужений артист України Василь Фурдь, актори вищої категорії Рудольф Ланьо та Руслан Аітов.

Запрошуємо мукачівців та гостей міста 24 липня, у неділю, о 18.00 год. подивитись прем’єрний показ трагікомедії «Вітер шумить у тополях».

З питань придбання квитків звертатися за телефоном - 095 145 67 35.