У Мукачівському історичному музеї облаштовують приміщення для реалізації проєкту Реміснича мануфактура "Паланок"
опубліковано 01 липня 2020 року о 14:38

Вже у найближчому часі на учасників майстер-класів від проєкту Реміснича мануфактура "Паланок" чекатимуть відреставровані приміщення Мукачівського замку.

Нагадаємо, що Український культурний фонд підтримав проєкт Мукачівського історичного музею по програмі “Культура. Туризм. Регіони”.

Очікуваний бюджет проєкту Реміснича мануфактура "Паланок": 613 025,00 грн. Запитувана сума від Українського культурного фонду: 499 855,00 грн. Головна ідея проєкту внести різноманітність в стіни старовинної фортеці, щоб кожний охочий зміг стати активним учасником життя замку!  Проєкт презентуватиме цікаві історичні реконструкції, середньовічні забави та ремесла.

Підписуйтесь на сторінку Реміснича мануфактура "Паланок" - на вас чекає багато цікавих програм! https://www.facebook.com/handicraft.palanok/

Відділ культури Мукачівської міської ради