У Мукачівському замку проведуть майстер-класи із виготовлення сувенірів
Міська рада, опубліковано 29 серпня 2022 року о 09:28

У суботу, 3 вересня, на дітей та підлітків у Мукачівський Історичний Музей / Palanok castle чекають два надзвичайно цікаві майстер-класи  в рамках реалізації проєкту «Спільно | твоя підтримка поруч» від громадського об’єднання «Культурна платформа Закарпаття» в партнерстві з дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) UNICEF Ukraine 🇺🇦

Звертаємо увагу!

Участь у заходах безкоштовна, але за умови попередньої реєстрації за телефоном: +38 099 302 00 16

• Майстер-клас «3D фігурки своїми руками»

Ми відвідаємо сучасну 3D-лабораторію в стінах середньовічного замку. Ознайомимося з процесом створення сучасних та унікальних сувенірів, підберемо елементи для 3D-друку (медалі, елементи для макетів), надрукуємо та розфарбуємо акриловими фарбами.

Дата: 03.09

Час: 12:00

Вік: 10-17 років

• Арт-терапевтичний майстер-клас

В «Ремісничій мануфактурі» зі скульптурного пластиліну виготовимо прикраси, підвіски та елементи декору з використанням відтисків природних матеріалів та спеціальних інструментів — стеків.

Дата: 03.09

Час: 13:30