У новій редакції схвалено статути комунальних закладів культури і мистецтв
Відділ культури, опубліковано 23 грудня 2020 року о 14:01

Під час засідання Мукачівської міської ради депутатами розглянуто та прийнято рішення “Про затвердження Статутів Мукачівських міських комунальних закладів (установ) у новій редакції”.

Зміни пов’язані з формуванням Мукачівської міської територіальної громади та з метою впорядкування і приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України статутів 8 закладів культури і мистецтв: Мукачівського історичного музею, Мукачівського драматичного театру, Центру культури та відпочинку “Паланок”, Мукачівської хорової школи хлопчиків та юнаків, Мукачівської дитячої художньої школи ім. М. Мункачі, Мукачівської дитячої школи мистецтв ім. С. Ф. Мартона, Центру громадськості та національних культур та Палацу культури і мистецтв.

Керівників вищезазначених комунальних закладів уповноважено здійснити всі необхідні дії для державної реєстрації змін до установчих документів юридичних осіб.