У новоприєднаних селах Мукачівської ТГ буде створено нові освітні заклади
Міська рада, опубліковано 22 грудня 2020 року о 12:36

Через неспроможність Мукачівської районної ради розпочати роботу з 1 січня у закладах освіти, які мають перейти до Мукачівської міської територіальної громади освітяни можуть залишитися без заробітних плат, а навчальний процес може буде зірвано. Йдеться про школи та садочки у селах Барбово, Завидово, Залужжя. Форнош, Макарьово, Ключарки, Пістрялово. «Районна рада через блокування її роботи окремими фракціями не може передати на баланс міста ці освітні заклади, тому виник ризик, що з початку року їх не будуть фінансувати», - зазначив на сесії міськради міський голова Андрій Балога. Тому на сесії міськради як вихід з ситуаціі і для стабільної роботи садочків та шкіл у новоприєднаних селах пропонується створити нові освітні заклади – гімназії та садочки. Це дозволить фінансувати роботу освітян та проводити навчання.