У Палаці культури і мистецтв відбувся благодійний концерт «Молитва за Україну»
Міська рада, опубліковано 10 серпня 2022 року о 09:55

Вчергове у Палаці культури і мистецтв відбувся благодійний захід в підтримку наших захисників.

Міжнародний благодійний фонд "Незламна українська нація" за сприяння Мукачівської міської ради організував благодійний концерт "Молитва за Україну" за участі Заслуженої артистки України Олени Білоконь, яка являється її представником на мистецькому фронті для збору коштів для ЗСУ на потреби наших захисників та захисниць 🇺🇦

Олена співає з душею, співає для людей і у своєму репертуарі має немало пісенних перлин рідного краю: про Україну, рідну хату, маму і тата, людське добро і щирість, калину, кохання. Всі ці почуття добре нам відомі, тому сьогодні вдалося об'єднати народ піснею. Сьогодні ми співали всі разом, і великі та малі.

У благодійному концерті також взяли участь молоді, талановиті артисти нашого міста.

Цікава і різноманітна програма концерту подарувала глядачам чудові хвилини спілкування з гарною музикою від Олексія Тулюка, Сергія Паллага, Нінки Лакатош та танцями від Клубу спортивного танцю "РОНДО".

Кожен трудиться на своєму фронті.

Мистецтво проти війни!