У суботу поціновувачів кіно запросили на сімейний кіноперегляд мультфільму «Лісова братва»
Міська рада, опубліковано 26 вересня 2022 року о 08:41

Поціновувачі кінофільмів мали гарну нагоду знову зібрати цієї суботи у Центрі громадськості та національних культур на сімейному кіноперегляді завдяки Мукачівська Молодіжна Рада. Для глядачів було представлено мультфільм «Лісова братва».

Тож цього вечора присутні мали гарну нагоду насолодилися чудовою, захоплюючою та зворушливою анімаційною пригодою для дорослих та дітей про відчайдушних лісових пухнастиків, що виборюють собі право на гідне життя.

Дії фільму розгортаються навколо групи тварин, які прокинувшись від зимової сплячки, виявляють на ареалі свого проживання загадковий живопліт. У кожного з них є своє достовірне пояснення походження даного об'єкта. Ось, наприклад, головний любитель поїсти єнот Ер-Джей впевнений, що дана огорожа відділяє лісових мешканців від істот званих людьми, у яких є настільки багато їжі, що вони її просто викидають. Він умовляє всіх лісових друзів подолати огорожу, щоб сповна насолодитися таким хорошим сусідством. В цей час обережна черепаха Верн намагається всіх відрадити від цієї ідеї. Однак зробити йому це не вдається.

Чекаємо всіх бажаючих наступної суботи з гарним настроєм та смаколиками на черговому кіноперегляді!