У суботу запрошуємо на сімейний кіноперегляд мультфільму «Лісова братва»
Міська рада, опубліковано 24 вересня 2022 року о 14:56

Сімейний кіноперегляд мультфільму про неймовірні пригоди лісових мешканців - саме так пропонує провести вечір цієї суботи (24 вересня) мешканцям та гостям міста Мукачівська Молодіжна Рада! Вашій увазі буде представлено мультфільм «Лісова братва», який не залишить байдужими нікого.

За сюжетом, зарозумілий єнот-індивідуаліст був схоплений ведмедем при спробі вкрасти припаси і поставлений перед вибором: прийняти смерть або відшкодувати ведмедеві все, включаючи синенький переносний холодильник, який незрозуміло де відшукати.

Вже зневірившись, єнот натрапляє на цілу комуну дрібних пухнастиків, що тільки прокинулася від сплячки і намагається осмислити ту обставину, що за зиму з їх лісу зробили котеджне селище. Скориставшись збентеженням тваринок, єнот підбиває їх зробити набіг на людські будинки та оголошення війни двоногим...

Коли? 24 вересня

О котрій? 20.00

Зважаючи на погодні умови захід може проводитись як під відкритим небом, так і в Центрі громадськості та національних культур (Площа Кирила та Мефодія, 30).