У війні з росією загинув мукачівець Роман Жук
Міська рада, опубліковано 30 травня 2022 року о 09:05

Роман був активістом, волонтером, фотографом, одним із засновників волонтерського проєкту "Chysto.de" (Чисто де).

Дружина полеглого Героя повідомила, що попрощатись з Романом можна буде в Мукачеві, 31 травня, о 15 годині, у соборі Успіння Пресвятої Богородиці, що по вулиці Ярослава Мудрого.

"Що вдягнути? - білий одяг, вишиванку і щиру усмішку

Що принести? - тільки живі квіти і без чорних стрічок: тюльпани (або їх цибулинки), ромашки

Кого взяти з собою? - найдобріших людей, найщиріших друзів та діток, щоб допомогти нашим діткам впоратись з емоціями.

Хочу вас одразу попередити (щоб не було перешіптувань) - труни не буде! Його прах залишиться з нами, допоки діти не вирішать де поховають або розвіють, але вже нас разом", - повідомила на своїй сторінці у мережі facebook  дружина загиблого Героя Олена Жук