У зв’язку з продовженням карантинних обмежень, поновлено допомоги фізичним особам підприємцям
ЦНАП, опубліковано 04 грудня 2020 року о 09:03

Відновлено програми щодо виплати допомоги на дітей фізичним особам ‒ підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.2020 року №1171 на період з 01 листопада до 31 грудня 2020 року відновлено надання допомоги фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

Для отримання даного виду допомоги, підприємцям, які не отримували її у період з травня по серпень 2020 року, і звертаються вперше до 15 грудня 2020 року необхідно подати наступний перелік документів:

• заяву, визначеного взірця, Заявник самостійно вибирає уповноважений банк для зарахування коштів;
  • копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;
  • довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7), крім осіб, зазначених в абзацах третьому і четвертому пункту 3 цього Порядку;
  • копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);
  • копію рішення районної, районної у м. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті ради, сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

За додатковою інформацією, або для подання документів для призначення допомоги ФОП, просимо звернутись до Центру надання адміністративних послуг за адресою пл. Духновича, 2, телефон 3-82-00