Участь антикорупційного уповноваженого Мукачівської міської ради в аналітичному звіті «Стратегічний аналіз корупційних ризиків у дошкільній та загальній середній освіті»
опубліковано 09 листопада 2022 року о 13:18

Сектором з питань запобігання та виявлення корупції апарату Мукачівської  міської ради та її виконавчого комітету прийнято участь у презентації результатів дослідження «Стратегічний аналіз корупційних ризиків у дошкільній та загальній середній освіті», який було проведено НАЗК у партнерстві з Програмою «U-LEAD з Європою» в рамках реалізації проєкту «Прозора територіальна громада».

Під час презентації аналітичного звіту експертами  представлено топ-35 корупційних ризиків у дошкільній та загальній середній освіті, а також надано  рекомендації з їх мінімізації. Отримані знання та перейнятий досвід  щодо управління корупційними ризиками у сфері освіти  є надзвичайно корисними ключами для відкриття дверей доброчесності в освітньому середовищі Мукачівської ОТГ.