Участь в судових засіданнях по цивільних справах за участі органу опіки та піклування Мукачівської міської ради
Служба у справах дітей, опубліковано 15 квітня 2022 року о 14:36

З 12 по 15 квітня 2021 року призначено 3 судових засідання по цивільних справах за участі органу опіки та піклування Мукачівської міської ради та 1 судове засідання – розгляд апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції  по кримінальній справі, в якій звинувачується неповнолітній по за статтею 115 Кримінального кодексу України, за участі служби у справах дітей.

По цивільних справах одне засідання було перенесено за заявою сторін, по другій  справі позивач відмовився від позову, по  третій справі прийнято рішення про усиновлення дитини вітчимом.

По кримінальній справі засідання перенесено на інший термін.