Учениця Мукачівської школи мистецтв ім. С. Мартона здобула перемогу на Міжнародному фестивалі-конкурсі
Міська рада, опубліковано 23 січня 2023 року о 09:49

Учениця вокально-хорового відділу Мукачівської школи мистецтв ім. С. Мартона Понзель Златослава здобула перемогу на Міжнародному фестивалі-конкурсі "Зимова фантазія. Різдвяні візерунки‘‘.

Диплом Лауреата 1 премії в номінації "вокал академічний", керівниця - Інна Небесна, концертмейстер - Мирослав Екман.

Подяками від організаторів та журі Міжнародного фестивалю-конкурсу при сприянні Міністерства культури та інформаційної політики України, Національної Всеукраїнської музичної спілки, Європейської асоціації фольклорних фестивалів (ЕАFF), Національної хореографічної спілки України, Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т.Г. Шевченка, Туроператорів "АЛІТАС-ТУР", "ДАНІС-ТУР" нагороджено викладачку Інну Небесну та концертмейстера Мирослава Екмана за високі професійні здобутки у вихованні творчого потенціалу учасників та їх підготовку до міжнародного фестивалю.

Щиро вітаємо ученицю, викладачку та концертмейстера з почесними нагородами та бажаємо творчих успіхів!

Усе буде Україна