Учні ліцею №11 разом з вихованцями Мукачівського центру позашкільної освіти вирушили в похід
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 09 червня 2022 року о 15:32

Вчора, 8 червня, класні керівники 7-Б, 7-В класів Мукачівського ліцею №11 та працівник Мукачівського центру позашкільної освіти організували для діток цікавий похід.

Саме в цей сонячний день учні вищезгаданого закладу загальної середньої освіти, вихованці туристсько-краєзнавчих гуртків МЦПО залюбки скористалися можливістю поглинути в глибину віків, дотулитися до дива природи, до святої спадщини під час захоплюючої, вражаючої мандрівки - "Робінзонади" північними, лісистими, гірськими, туристичними стежками г. Галіш-Ловачки, Червоної гори, Жорнини.

Юні туристи-краєзнавці Мукачівського ліцею № 11, вихованці Мукачівського центру позашкільної освіти у спільноті зі своїми педагогами-наставниками пішохідно пройшли історичними стежками прадавніх кельтів, північних дакійців, княгині Анастасії, доньки Київського князя Ярослава Мудрого, спробували відшукати печерний монастир середньовічних монахів. А туристичний бівак був облаштований мукачівськими, росвигівськими мандрівниками в лісистому районі біля унікального, цілющого джерела з "живою" водицею.

На завершальному етапі подорожі у дружній, міцній, згуртованій, туристсько-краєзнавчій спільноті всі учасники зайнялися приготуванням закарпатських смаколиків у походних умовах на вогнищі.

Всі мандрівники благополучно повернулися до рідних домівок здоровими з приємними, позитивними враженнями.

Шануймося та будьмо здоровими!