Учні Мукачівської школи мистецтв ім.С.Мартона посіли призові місця на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Сходинки до майстерності»
Міська рада, опубліковано 17 грудня 2022 року о 10:27

10-11 грудня відбувся ІХ Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс «Сходинки до майстерності» (Ужгород- Кропивницкий), на якому учні Мукачівської школи мистецтв здобули почесні нагороди.

Фортепіанний відділ.

• Дипломом Лауреата 1 ступеня нагороджена Дарія Балог (викладачка Вікторія Князєва);
  • Дипломом Лауреата 2 ступеня - Ярослава Радей (керівник Лідія Гарна);
  • Дипломом Лауреата 2 ступеня - Віолетта Зийнич (викладачка Магдалина Козуб);
  • Дипломом Лауреата 2 ступеня - Злата Васько (викладачка Наталія Туряниця).

Струнно-смичковий відділ (скрипка).

• Дипломом Лауреата 1 ступеня нагороджений дует (скрипка-фортепіано) - Елеонора Лавкай та Евніка Лавкай (керівниці Христина Ковач та Ольга Деркач);
  • Дипломом Лауреата 2 ступеня - Микола Мороз (викладачка Ліана Прицька, концертмейстерка Віолетта Уста);
  • Дипломом Лауреата 2ступеня - Данієла Калабішка (викладачка Мар‘яна Бібен, концертмейстерка Ірина Полуектова).

Народний відліл (гітара)

• Дипломом Лауреата 1 ступеня нагороджений квартет гітаристів у складі: Мирослава Лавкая, Сергія Смужаниці, Станіслава Ковача, Яни Гуменюк (викладачка Маріанна Монцоль);
  • Дипломом Лауреата 1 ступеня - квартет гітаристів у складі Нікіти Юріни, Крістіана Марція, Данііла Лосика, Олени Швайковської (викладачка Маріанна Монцоль);
  • Дипломом Лауреата 1 ступеня - Варужан Саргсян (викладачка Марина Будай);
  • Дипломом Лауреата 2 ступеня - Мирослав Лавкай (викладачка Маріанна Монцоль).

Вокально-хоровий відділ.

• Дипломом Лауреата ГРАН-ПРІ нагороджений хор учнів старших класів (керівник Олексій Тулюк);
  • Дипломом Лауреата 1 ступеня нагороджений хор учнів молодших класів «Співаночка» (керівниця хору Світлана Фенцик, концертмейстерка Наталія Туряниця).

Подяками за вагомий внесок та високий фаховий рівень підготовки до участі у фестивалі-конкурсі нагороджені викладачі: Лідія Гарна, Вікторія Князєва, Магдалина Козуб, Наталія Туряниця, Маріанна Монцоль, Марина Будай, Маряна Бібен, Ліана Прицька, Ірина Полуектова, Віолетта Уста, Христина Ковач, Ольга Деркач, Світлана Фенцик, Олексій Тулюк.

Щиро вітаємо із такими високими досягненнями та почесними нагородами як учнів так і викладачів мистецької школи!