Учні Мукачівської школи мистецтв ім.С.Мартона посіли призові місця на Міжнародному українсько-канадському конкурсі мистецтв
Міська рада, опубліковано 03 січня 2023 року о 13:49

Учні відділу народних інструментів Мукачівської школи мистецтв ім.С.Мартона брали участь у Міжнародному українсько-канадському конкурсі мистецтв ,, Шлях", Київ - Оттава, 21 грудня 2022 року.

• Диплом Лауреата ІІ премії - Семенчук Ангеліна гітара(II категорія), викладач Маріанна Монцоль.
  • Диплом Лауреата ІІ премії - ансамбль гітаристів (III категорія), викладач - Маріанна Монцоль.
  • Диплом Лауреата ІІ премії - Павлович Крістіна (баян, 3 категорія)викладач - Тетяна Бабіля.
  • Диплом Лауреата ІІ премії - Качур Юліанна (баян, 3 категорія), викладач - Тетяна Бабіля.

Подяками за професійну та бездоганну підготовку учасників до конкурсу, плідну творчу співпрацю, збереження та розвиток культури України та світу нагороджені викладачі Маріанна Монцоль та Тетяна Бабіля.

Щиро вітаємо викладачів та учнів з почесними нагородами та перемогами.

Усе буде Україна