Учні Мукачівської дитячої школи мистецтв ім. С. Мартона здобули перемоги на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Музична хвиля мистецтв»
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 31 травня 2022 року о 14:36

Талановиті вихованці Мукачівської дитячої школи мистецтв ім. С. Мартона взяли активну участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Музична хвиля мистецтв» (м.Харків) та здобули вагомі творчі здобутки.

Відділ народних інструментів.

Дипломом Гран-прі нагороджено ансамбль гітаристів (3 вікова категорія), керівник Маріанна Монцоль.

Диплом Лауреата 1 ступеня нагороджено квартет гітаристів (2 вікова категорія) у складі Нікіти Юріна, Крістіана Марція, Даниїла Лосика, Олени Швайковської, керівник Маріанна Монцоль.

Диплом Лауреата 1 ступеня нагороджена Олена Швайковська (гітара, 3 вікова категорія), керівник Маріанна Монцоль.

Хореографічний відділ.

Дипломом Лауреата 1 ступеня нагороджений ансамбль «Арабеск» (3 вікова категорія), керівник Ольга Сусол.

Фортепіанний відділ.

Дипломом Лауреата 1 ступеня нагороджена Елеонора Лавкай (3 вікова категорія), керівник Ольга Деркач.

Струнно-смичковий відділ.

Дипломом Лауреата 1 ступеня нагороджено Евніку Лавкай (скрипка, 3 вікова категорія), керівник Христина Ковач, концертмейстер Ольга Деркач.

Дипломом Лауреата 1 ступеня нагороджена Єлизавета Погодіна (скрипка, 4 вікова категорія), керівник Ліана Прицька, концертмейстер Наталія Барчі.

Подяками нагороджені також і викладачі, які готували учнів до фестивалю-конкурсу.

Щиро вітаємо з перемогою!