Учні Мукачівської ЗОШ №13 взяли учать у Всеукраїнському змаганні з безпеки дорожнього руху та хочуть облаштувати новий пішохідний перехід
Міська рада, опубліковано 02 червня 2021 року о 09:51

Значення та дотримання правил дорожнього руху – необхідна умова збереження життя і здоров’я. Ця істина лягла в основу діяльності команди Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №13 #0444, яка взяла участь у Хештег-Марафоні #SafetyChallenge – всеукраїнському змаганні з безпеки дорожнього руху для дитячо-молодіжних команд.

Уся робота команди, яка проходила в три етапи з 29 квітня по 31 травня, свідчила про підтримку світового тренду у сфері безпеки дорожнього руху та слідування вимогам Стокгольмської декларації, прийнятої 2020 року урядами світу задля спільної злагодженої боротьби зі смертністю та травматизмом на дорогах.

• На І етапі було розроблено навчальний посібник для учнів молодших класів, апробований методом пробного тестування серед учнів 1-4 класів, який допоможе школярам вчити правила дорожнього руху та дотримуватися  їх.
  • На ІІ етапі командою було організовано та проведено 43 лекції з переглядом навчальних відео, 9 зустрічей з експертами, серед яких були і учні школи, і вчителі, і батьки, і представники Мукачівського ліцею №6, і викладачі та студенти МДУ, і мешканці мікрорайону.
  • 31 травня завершується ІІІ етап марафону, на якому команда  #0444 завершує розробку інфраструктурного проєкту, яким передбачено облаштування пішохідного переходу, смуг примусового зниження швидкості, встановлення дорожніх знаків біля школи.

Ми вже отримали відповідь стосовно реалізації нашого проекту. Сподіваємось, що незабаром буде готовий результат нашої спільної праці.

15 червня – дата всеукраїнських підсумків результатів марафону – має стати для усіх нас особливим днем!