Учні народного відділу Мукачівської дитячої школи мистецтв ім. С.Мартона здобули перемоги на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Сім Нот»
Міська рада, опубліковано 17 травня 2022 року о 14:22

Талановиті вихованці народного відділу Мукачівської дитячої школи мистецтв ім. С. Мартона здобули перемоги на двотуровому Міжнародному фестивалі-конкурсі «Сім Нот»:

Дипломом Гран-прі нагороджений ансамбль гітаристів у складі: Мирослава Лавкая, Олени Бранець, Сергія Смужаниці, Станіслава Ковача, Яни Гуменюк, Андрія Левкулича та Максима Басараба (викладач Маріанна Монцоль)

• Дипломом 1 ступеня нагороджений дует гітаристів у складі: Нікіти Юріни та Крістіана Марція (викладач Маріанна Монцоль).
  • Дипломом 1 ступеня нагороджений Мирослав Лавкай (гітара), викладач Маріанна Монцоль.
  • Дипломом 1 ступеня нагороджений ансамбль баяністів (викладач Тетяна Бабіля).

Подяками за вагомий особистий, творчий внесок у розвиток музичної культури України нагороджені викладачі Маріанна Монцоль та Тетяна Бабіля.

Щиро вітаємо учнів та викладачів з перемогами!