Учнів-першокласників посвятили у читачі Мукачівської міської бібліотеки для дітей
Міська рада, опубліковано 26 травня 2023 року о 09:08

Вже стало доброю традицією у Мукачівській міській бібліотеці для дітей наприкінці першого навчального року, посвячувати учнів-першокласників у читачі.

Ось і цього тижня школярі 1-А (класна керівниця Світлана Бубряк) та 1-В (класна керівниця Мирослава Байса) класів СШ №16 відвідали вперше бібліотеку, щоб разом з бібліотекарями Наталією Кушнір та Аллою Товтин відкрити для себе такий цікавий і захоплюючий світ знань, інформації та розваг.

Перш за все діти познайомились з бібліотекою та її відділами, пригадали правила поводження з книгою, а також дізналися про той шлях, який проходить книга перед тим, як потрапити до кожного з нас.

Підготувалися до зустрічі з книгою і самі учні. Вони із задоволенням розповідали вірші, співали пісеньку, а ще дали урочисту обіцянку, що зобов’язуються цінувати й берегти книги.

Хлопці та дівчата довели, що вже гарно вміють читати і люблять книжки. За це вони отримали від бібліотекарів значок «Я - читач». Також учні 1-В класу урочисто були нагороджені Дипломами про успішне закінчення вивчення Букваря. А учні 1-А класу власноруч виготовили квітку - закладинку для своїх улюблених книг.

Ми вітаємо школярів із закінченням першого навчального року і бажаємо, щоб  посвята в читачі стала для них незабутнім першим кроком до самостійного читання та нових зустрічей з цікавими книжками.