Учнівська рада старшокласників організовує благодійну акцію «Лист Святому Миколаю»
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 23 листопада 2021 року о 16:11

За ініціативи Мукачівської учнівської ради старшокласників (МУРС) з 15 листопада до 19 грудня буде проводитися благодійна акція «Лист Святому Миколаю» серед учнів закладів загальної середньої освіти Мукачівської міської територіальної громади.

У благодійній акції можуть взяти участь організації та установи різних форм власності, волонтери з числа підприємців, а також фізичні особи.

З метою підготовки та проведення заходів у рамках благодійної акції органи учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Мукачівської міської територіальної громади до 30 листопада 2021 року визначають не більше 5 учнів зі школи, які пишуть Листа Святому Миколаю.

До числа цих учнів можуть входити будь-які діти зі школи, які на думку представників учнівського самоврядування закладу загальної середньої освіти потребують подарунок від Святого Миколая (дане рішення фіксується в протоколі засідання органу учнівського самоврядування).

Далі відбувається розміщення інформації про благодійну акцію, листи учнів закладів загальної середньої освіти Мукачівської міської територіальної громади та результати її проведення на сайтах управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради, соцмережах.

Організатори благодійної акції направляють сканований Лист до Святого Миколая на електрону адресу: https://forms.gle/g2TSCsHCurw7B9DH9

2 грудня 2021 року дані листи будуть розміщені на офіційних сайтах Мукачівської міської ради.

Всі зацікавлені організації та установи різних форм власності, волонтери з числа підприємців, благодійники, а також фізичні особи до 14 грудня 2021 вибирають на офіційних сайтах Лист до Святого Миколая та здійснюють бажання дітей, що описано в листах.

Більше інформації буде розміщено згодом.