Укладено договір з переможцем відкритих торгів на закупівлю робіт з «Реконструкція футбольного поля, дитячих та спортивних майданчиків, благоустрій території в с. Павшино, урочище Нижній капусняк»
опубліковано 29 липня 2020 року о 06:31

28 липня 2020 року відділом капітального будівництва Мукачівської міської ради (Замовник) було підписано Договір підряду на виконання робіт в капітальному будівництві №40/2020 з переможцем відкритих торгів, щодо закупівлі робіт з «Реконструкція футбольного поля, дитячих та спортивних майданчиків, благоустрій території в с. Павшино, урочище Нижній капусняк» (номер закупівлі №UA-2020-06-18-001593-b) ТОВ "ЕНЕРДЖІ КОНСТРАКШН" (код ЄДРПОУ 42013184) на суму 3 419 291,11 грн.

Вказаний договір оприлюднено на електронному майданчику smarttender.biz в системі електронних закупівель «Prozorro» та відповідно до ч.2 ст.19 Закону України «Про публічні закупівлі» сформовано звіт про результати проведення процедури закупівлі.

Відділ капітального будівництва Мукачівської міської ради