Управління відзначило заклади освіти, культури та комунальні установи
Міська рада, опубліковано 30 серпня 2022 року о 10:26

Вручення подяк відбулось вчора, на освітянській конференції, що проходила в Палаці культури і мистецтв за участі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Мукачівської міської ради - Юлії Тайпс та начальника управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради Катерини Кришінець-Андялошій.

Відтак, за підсумками роботи закладів освіти у 2021-2022 навчальному році Подяками управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради нагороджено керівників та колективи закладів загальної середньої освіти: ЗОШ №2 ім.Т.Г.Шевченка, СШ №4, Ліцей №6, ЗОШ №7, ліцей №8, ЗОШ №13, СШ №16, Мукачівський ліцей, Дерценська ЗОШ.

Заклади дошкільної освіти: №1, №8, №9, №16, №2, №19, №25, №29.

Заклади позашкільної освіти: СОК ДЮСШ, Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості, Мукачівський Центр позашкілля.

А також Центр громадськості та національних культур, історичний музей замок «Паланок», Центральна міська бібліотека ім. О. Духновича та Мукачівський драматичний театр.

Щиро вітаємо колективи та заклади.

Дякуємо вам за пророблену роботу!