Управління освіти та Центр професійного розвитку педагогічних працівників взяли участь в круглому столі на тему «Всеукраїнська школа онлайн»
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 16 квітня 2021 року о 12:06

Днями відбувся круглий стіл у форматі онлайн на тему «Створення центрів професійного розвитку педагогічних працівників у громадах» та «Всеукраїнська школа онлайн. Мета, проєкти та перспективи». Участь у ньому від нашого міста взяли начальник управління освіти, культури, молоді та спорту – Катерина Кришінець-Андялошій та директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Мар’яна Іржіївна.

Зі вступним словом виступила Ірена Андрощук. Говорили про законодавчу базу, практичні аспекти організації діяльності Центрів. Також про можливе створення одного центру для декількох громад та фінансування.

Наталія Софій – перший заступник Українського інституту розвитку освіти розповіла про мету Центрів професійного розвитку педагогічних працівників.

Начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Катерина Кришінець-Андялошій обговорила аспекти на які потрібно звертати увагу при створенні центрів та їхньої реєстрації. Зосередила увагу на кроках керівника закладу та алгоритмах створення.

Загалом круглий стіл пройшов дуже продуктивно та цікаво.