Управління соціального захисту населення Мукачівської міської ради інформує щодо субвенції
Управління соціального захисту населення, опубліковано 19 листопада 2021 року о 11:59

Управління соціального захисту населення Мукачівської міської ради інформує, що відповідно до Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877, в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 р. № 515,  за кошти вказаної субвенції вже придбано житло для 11 осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Так, в 2020 році із регіонального загального списку дітей, 11 дітей / осіб, які перебували на квартирному обліку Мукачівської міської ради, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету отримали грошову компенсацію на загальну суму 3 836 250,00 грн. для придбання житла.

Варто зазначити, що з метою уникнення ризику несвоєчасного використання дітьми/особами коштів субвенції, адже своє право вони мали реалізувати впродовж одного року, за рішеннями Мукачівської міської ради за рахунок коштів місцевого бюджету було додатково дофінансовано придбання житла для 6 дітей/осіб на загальну суму 657 327,00 грн.

Процес пошуку та придбання житла був клопіткий. Адже до цієї справи було прикладено чимало зусиль працівників сектору координації соціальних послуг управління соціального захисту населення Мукачівської міської ради: це і допомога дітям у підготовці необхідних документів, пошук комфортного та затишного житла, зустрічі з продавцями, огляд запропонованих варіантів. І все це призвело до вдалого результату - діти стали власниками помешкань, а власне житло є хорошим стартом у доросле життя.