Увага! Оголошення про початок процедури розроблення проекту корегування детального плану території по вул Ужгородській 165А
Управління міського господарства, опубліковано 14 червня 2022 року о 16:04

Мукачівська міська рада повідомляє мешканців Мукачівської міської територіальної громади про початок процедури розроблення Проекту корегування детального плану території під розташування секційної житлової забудови та громадських будівель і споруд, інших об’єктів загального користування по вул. Ужгородській 165А, в м. Мукачево Закарпатської області та про розміщення 14.06.2022 року на вебсайті Мукачівської міської ради Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до даного проекту.

Бажаючі подати свої пропозиції та ознайомитись з текстовими матеріалами можуть на сайті Мукачівської міської ради в розділі «Оголошення» або за номером тел. 066-633-23-53, і надіслати листа  на адресу пл. Духновича Олександра, 2 м.Мукачево, 89600 відділ архітектури та містобудування управління міського господарства Мукачівської міської ради в термін до 30.06.2022 р.