Увага! Управління СБУ у Закарпатській області проведе антитерористичні навчання

З 15 по 17 лютого 2022 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Закарпатській області проведе планові тактико-спеціальні навчання на територіях Мукачівського та Берегівського районів.

СБУ просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що засвідчують особу.

Навчання пройдуть в умовах максимально наближених до реальних, із використанням спеціальної техніки та озброєння. Тому на окремих територіях можливе тимчасове обмеження пересування людей та транспорту, перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів.

Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.

Крім того, просимо громадян у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися до Управління Служби безпеки України в Закарпатській області:

• черговий по Управлінню СБУ: (0312) 69-15-16; (0312) 61-31-00;
  • телефон довіри: 097-256-54-30