Увага! З 11.02.2022 посилено пропускний режим та заборонено вільний вхід відвідувачів до приміщення ЦНАПу
ЦНАП, опубліковано 10 лютого 2022 року о 15:34

Відповідно до рішення комісії ТЕБ та НС Мукачівської міської ради від 09.02.2022, з метою належної організації роботи та підтримання порядку забезпечення особистої безпеки працівників Мукачівської міської ради, недопущення безконтрольного проходу, занесення і поширення коронавірусу COVID-19 відвідувачами установи в умовах запровадженого протиепідемічного режиму, з 11.02.2022 посилено пропускний режим та заборонено вільний вхід відвідувачів до приміщення ЦНАП Мукачівської  міської ради без одягнених захисних масок або респіраторів, що закривають ніс та рот, та одного з документів:

• негативного тесту-ПЛР або експрестесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведено не більш як за 72 години до входу в приміщення адмінбудівлі;
  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами;
  • іноземного COVID-cepтифікaтa, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією чи кількома дозами вакцин.