В 2022 році в Мукачівській громаді планують встановити нові камери відеоспостереження, загалом близько 300 одиниць
Міська рада, опубліковано 23 листопада 2021 року о 15:04

Всі відеопристрої фіксації, які встановлені на території громади планують об’єднати в єдину систему: це міські та дорожні камери, відеопристрої на розважальних та закладах харчування, також камери з дворів багатоповерхівок.

Жителям Мукачівської громади надаватимуть кредити на будівництво, придбання та ремонт житла. Сьогодні на засіданні виконавчого комітету схвалили проєкт рішення програми «Власний дім».

Близько мільйона гривень допомоги отримають 59 жителів Мукачівської громади. Гроші виділяють на дороговартісне лікування та підтримку людей, які опинилися у важких життєвих обставинах. Більше про рішення, які ухвалили на засіданні виконавчого комітету дивіться у сюжеті: