В архівному відділу проведено чергове засідання експертної комісії від 30 вересня 2022 року
Архівний відділ, опубліковано 03 жовтня 2022 року о 11:52

30 вересня 2022 року проведено чергове засідання експертної комісії архівного відділу Мукачівської міської ради, на якому схвалено документи, подані установами, що перебувають у зоні комплектування. Всі документи схвалено, підготовлено витяги із рішення ЕК архівного відділу та передано на затвердження керівникам юридичних осіб. Документи установ-джерел формування НАФ будуть передані на схвалення ЕПК Державного архіву Закарпатської області.

Нагадуємо, що засідання ЕК архівного відділу проводиться щомісяця (останньої п’ятниці) за наявності документів для розгляду.