В лікарні святого Мартина планують створити Інвестиційну раду
Міська рада, опубліковано 03 червня 2021 року о 13:34

Нещодавно ми повідомили громадськість про створення нового благодійного проєкту “10 нових медичних послуг за рік”. Нашою метою є залучення свідомих та активних представників міста до розвитку медицини.

За зібрані благодійні кошти ми плануємо розширити асортимент медичних послуг, покращити доступність та якість медичного обслуговування для жителів Мукачівської міської ТГ.

Орієнтовний бюджет для придбання сучасного обладнання, якого потребує на даний момент медичний заклад  - 14 млн грн.

Сьогодні ми публікуємо перелік потенційних членів Інвестиційної ради Лікарні святого Мартина. Запрошуємо долучитись до реалізації ініціативи та сподіваємося на активну громадську позицію зазначених представників різних сфер суспільного життя (кожному особисто надсилаємо лист-запрошення).

1. Швардак Василь - ПП “Крок” (ресторан “Інтурист”)
  2. Рябич Андрій - УАП ТзОВ “Фішер-Мукачево”
  3. Боднар Михайло - ТзОВ “Натурпродукт”
  4. (ресторан “Фердинанд”)
  5. Романюк Крістіан - ФОП Романюк Крістіан Іванович (кафе “Foodbar B38”), ТОВ “Б енд Б” (кав’ярня “B&B espresso bar”)
  6. Попп Василь - ТОВ “ЗАКАРПАТСЬКА ПРОДОВОЛЬЧА ГРУПА”, “ЧЕРВОНА ГОРА”, “РОСБУД”, “ПАЛЕТ”, “БАРВА” та ін.
  7. Лукач  Андрій  - ПРАТ “МУКАЧІВСЬКИЙ ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ І КОНСТРУКЦІЙ”, “ЗАКАРПАТБУД СЕРВІС”, “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ КАРПАТИ-Л”, “ПАП - БАР “ДУБЛІН”, “ЗАКАРПАТБУДТРЕЙД”, “ЗАКАРПАТПОСТАЧБУД”, “РІТЕЙЛ ТРЕЙД ЗАКАРПАТТЯ” та ін.
  8. Островська Олеся - ФОП “Островська Олеся Степанівна” (ресторан “Велюр”)
  9. Басараб Оксана - ТОВ “ЕДЕЛЬВЕЙС-ЛЕГО”
  10. Кошеля Іван - ДП “Клінічний  санаторій  Карпати”
  11. Ремез Сергій - ТОВ “ЗАКАРПАТ-АВТО”
  12. Кулл Йосип - МПП “Гурман”, МПП “Дамак”, кафе “Євразія”
  13. Бокотей Олександр - ТОВ “З.П.К.”
  14. Грабовчак Євгеній - Дочірнє підприємство  “ТУП УКРАЇНА “НІМЕЦЬКОЇ ФІРМИ ТУП Г.М.Б.Х.” (ДП “ТУП УКРАЇНА”)
  15. Спачинська Кристина - ТзОВ “Перспектива” (спортивно-оздоровчий комплекс "Aqua-city")
  16. Гегедош Михайло - сільськогосподарське ТзОВ  “АГРО-ЛУЧКИ”
  17. Сторчак Сергій - Закарпатська Будівельна Кераміка ТОВ “Русинія”
  18. Бізіля Михайло - ТОВ “Агрошляхбуд – М”
  19. Петрина Тарас - Господарське товариство у формі ТзОВ завод “Флекстронікс ТзОВ”, “ПАТ Флекстронікс Сервіс-УА”
  20. Кабай Володимир - ТОВ “АВЕ Мукачево”
  21. Фехтел Володимир - ТОВ “Маркет Рітейл” (супермаркет “Silverland”)
  22. Кіш Михайло - ТзОВ "Гід"
  23. Орбан Віктор - “ЗАКАРПАТФІНАНСГРУП”, “ЗАКАРПАТ-АГРО”, “ТРАНС-КАРПАТИ-М” та ін.
  24. Токар Едгар - Голова Мукачівської РДА
  25. Плоскіна Сергій - “ІТАЛІАН ФУД”
  26. Чубирко Іван - депутат обласної ради, голова Закарпатської організації партії ОПЗЖ
  27. Іванчо Василь - депутат обласної ради, партія “За майбутнє”