В міськраді відбулося засідання Технічної та Гумінатрної рад
Міська рада, опубліковано 30 травня 2022 року о 11:29

В міськраді відбулося засідання Технічної та Гуманітарної рад

На Технічній раді погоджували надання технічних умов для підключення об'єктів до водопостачання та водовідведення. Також було розглянуто проєкти рішень, які пропонується винести на розгляд сесії міської ради.

Розробляється проєкт оновлення та збільшення площі амбулаторії №3, що в мікрорайоні Росвигово. Цей заклад наразі також обслуговує й вимушених переселенців, які проживають у двох гуртожитках в цьому мікрорайоні.

З початку року кількість мукачівців, які уклали договори з сімейними лікарями збільшилася на 4 тис. Наразі 108 тис. мешканців громади мають укладені договори.

Учні наших шкіл, які отримали призові місця на всеукраїнських шкільних олімпіадах отримають премії за рахунок міських програм.

У 4 школах міста будуть облаштовані приміщення для проходження національного мультипредметного тесту.

У міській раді планують залучити на стажування влітку 30 старшокласників. Така практика існує в міськраді з 2016-го року.

Ще чотири родини загиблих Героїв отримають по 100 тисяч.

В Лікарні святого Мартина планують відкрити нові відділення, а також проводити операції з видалення катаракти.