В міськраді відбулося засідання Технічої ради
Міська рада, опубліковано 04 липня 2022 року о 11:36

В міськраді відбулося засідання Технічої ради

Ще два ОСББ Мукачева отримають фінансову допомогу на оновлення власного житла.

Це багатоповерхівки на вулиці Першотравнева набережна. Один будинок буде профінансовано на 319 тис. для ремонту  покрівлі, інший - ремонт системи вентиляції на суму 79 тис.

До завершення воєнного стану в країні в Мукачеві власники літніх терас будуть звільнені від оплати сервітуту за землю.

Разом з тим, понад десять власників терас, які встановили їх без дозволів на комунальній землі мають до кінця тижня узаконити споруди.Їх власники отримають приписи Управління муніципальної інспекції Мукачево

Робоча група Управління міського господарства Мукачівського міськвиконкому продовжує формувати базу незаконно встановлених МАФів, білбордів та гаражів.  Останніх вже зафіксовано 68 на території міста.