В Мукачеві на капітальні інвестиційні проєкти виділять 86 млн.
Міська рада, опубліковано 17 грудня 2021 року о 13:09

Понад 86 млн. капітальних вкладень бюджету у розрізі інвестиційних проєктів передбачено  бюджетом Мукачівської міської територіальної громади на 2022 рік.

Зокрема, кошти виділено на:

• Будівництво каналізаційно-насосної станції на розі вулиць Підгородська-Дем’яна Бідного– 914 тис.
  • Влаштування скверу по вул. Першотравнева Набережна – 1,3 млн.
  • Будівництво  системи  водопостачання та каналізації  по вул  Підгородська, Поневача Юлія, Павлюка  Олександра, Загоскіна   – 100 тис.
  • Будівництво пішохідного мосту через річку Латориця (в районі Черемшина-Росвигово) – 200 тис.
  • Реконструкція вул. Гвардійська– 200 тис.
  • Будівництво зовнішніх мереж електропостачання для каналізаційної насосної станції на розі вулиць Сагайдачного Петра - Грибоєдова Олександра
  • -2,5 млн.
  • Будівництво спортивного залу та благоустрій території ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – 3 млн.
  • Проєкт будівництва Ново-Давидківського дошкільного закладу – 400 тис.
  • Реконструкція Мукачівської гімназії № 15 та закладу дошкільної освіти № 14 під ліцей – 4,2 млн
  • Реконструкція харчоблоку Мукачівського ліцею № 10 - 200 тис.
  • Реконструкція НВК "Горбківської ЗОШ І-ІІ ст- ДНЗ"– 150 тис.
  • Реконструкція ДНЗ по вул. Я.Мудрого, 86 в с. Ключарки– 80 тис.
  • Реконструкція системи опалення ЗОШ № 13 - 50 тис.
  • Реконструкція СШ № 16 – 50 тис.
  • Реконструкція сільського клубу по вул. Ярослава Мудрого, 66А с. Ключарки– 250 тис.
  • Реконструкція вхідної групи скульптурної композиції "Рік біди і випробування" та тротуару по дамбі на ділянці від вул. Беляєва Павла космонавта до парку імені Андрія Кузьменка– 100 тис.
  • Реконструкція привокзальної площі– 5,6 млн.
  • Реконструкція футбольного поля, дитячих та спортивних майданчиків, благоустрій території в с. Павшино– 100 тис.
  • Реконструкція скверу по вул. Ілони Зріні, 111-113 та вул. Молодіжна, 25– 3,6 млн.
  • Реконструкція скверу по вул. Федорова Івана (виготовлення проєктно-кошторисної документації) – 50 тис.
  • Будівництво кругового руху на перехресті вул. Валенберга та Беляєва– 5 млн.
  • Будівництво кругового руху на перехресті вул. Духновича та Стуса– 1,5 млн.
  • Будівництво центру стерилізації та адопції (прилаштування) тварин по вул.Берегівська-об’їзна– 2 млн.
  • Будівництво кругового руху на перехресті вул. Духновича  - вул. Миру - пл. Кирила і Мефодія у м. Мукачево – 5 млн.
  • Будівництво спортивного та дитячого майданчиків по вул. Великогірна, 32– 1,5 млн.
  • Будівництво громадської вбиральні по вул.Молодіжна у с. Горбок – 200 тис.
  • Будівництво громадської вбиральні по вул. Виноградна  у с. Доробратово– 200 тис.
  • Будівництво громадської вбиральні по вул. Кутузова у с. Доробратово– 200 тис.
  • Будівництво громадської вбиральні по вул. Л. Українки у с. Негрово– 200 тис.
  • Будівництво громадської вбиральні по вул. Лісова у с. Негрово – 200 тис.
  • Будівництво мультиспортивного майданчика по вул. Берегівська, 28 – 870 тис.
  • Будівництво спортивного майданчика по вул. Апостола Данила, 12 та вул. Одеська, 2 -1,6 млн.
  • Будівництво антикишень на пішохідних переходах по вул. Ужгородська– 34 тис. (виготовлення проєктно-кошторисної документації)
  • Будівництво кругового руху на перехресті вул. Берегівська - вул. 26 Жовтня - вул. Шевченка Тараса– 15 тис. (виготовлення проєктно-кошторисної документації)
  • Будівництво паркомісць для туристичних автобусів по вул. Зріні Ілони– 39 тис. (виготовлення проєктно-кошторисної документації)
  • Будівництво паркомісць для туристичних автобусів по вул.Ужгородська біля МДУ– 37 тис. (виготовлення проєктно-кошторисної документації)
  • Будівництво центру безпеки громадян по вул. Лавківська– 200 тис. (виготовлення проєктно-кошторисної документації)
  • Проєктні роботи Реставрація "Адмінбудинок" (охоронний № 26-Зк) пам'ятка архітектури місцевого значення за адресою: пл. Духновича Олександра, 2" – 93 тис.
  • Проєктні роботи Реставрація та пристосування для сучасного використання пам’ятки архітектури національного значення «Палац» (охоронний № 169) за адресою площа Кирила і Мефодія, 16– 745 тис.
  • Реконструкція мосту по вул. Садова – 10,4 млн.
  • Будівництво вул. Німецька (на ділянці від вул.Графа фон Шенборна до будинку № 33 по вул. Німецька)– 100 тис.
  • Будівництво тротуару від вул. Миру до кладовища вздовж автомобільної дороги у с. Нижній Коропець  – 600 тис.
  • Проєкт реконструкції вул. Данила Галицького, вул. Університетська (на ділянці від будинку №107 до будинку №127), вул. Перемоги (на ділянці від будинку №1 до будинку №7), вул. Садова (на ділянці від перехрестя з вул. Перемоги до моста через р. Латориця)– 300 тис.
  • Реконструкція вул.Грибоєдова– 9,9 млн.
  • Реконструкція вул.Пожарського– 2,8 млн.
  • Реконструкція вул.Робоча– 11 млн.
  • Реконструкція вул.Солов’їна– 2,4 млн.
  • Реконструкція перехрестя вул. Духновича та Ринкова у– 392 тис.
  • Реконструкція перехрестя вул. Миру та вул. Нижнянська у с.Лавки  – 2,8 млн.