В Мукачеві на програму підтримки тероборони спрямують мільйон
Міська рада, опубліковано 24 лютого 2022 року о 11:07

Цьогоріч на програму організації та забезпечення територіальної оборони, призову на строкову військову службу та військово-патріотичне виховання населення виділять 400 тис. Загалом фінансовий ресурс програми – 1 млн. гривень.

Рішення  схвалили на засіданні сесії міської ради.

Реалізовуватимуть заходи програми протягом 4 років: у 2022 році з міського бюджету спрямують 400 тисяч гривень, у 2023, 2024 та 2025 роках – по 200 тисяч гривень. Гроші виділятимуть на матеріально-технічне забезпечення заходів мобілізаційної підготовки, мобілізації людських та транспортних ресурсів, організацію територіальної оборони та забезпечення підготовки її підрозділів, призову громадян України на строкову військову службу. Зокрема, планують закупити майно, продовольство, продовольчі матеріали, меблі, електрообладнання, електроприлади, санітарно-технічне приладдя, інструменти, запасні частини до техніки, паливно-мастильні матеріали та інші.