В Мукачеві надходження від ПДФО зросли на 103 млн. гривень
Міська рада, опубліковано 09 серпня 2022 року о 12:32

Фактичні надходження цього податку за січень – червень 2022 року становлять в сумі  569 млн.  809,3 тис. грн., рівень виконання становить 122,1%  що на 102 млн. 961,6 тис. грн. більше від планових призначень на відповідний період. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження по ПДФО збільшились на 311 173,4 тис. грн. або у 2,2 рази.

Найбільший приріст надходжень в структурі податку на доходи фізичних осіб спостерігається по податку на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами.

Найбільший ріст фонду оплати праці спостерігається на наступних підприємствах, установах та організаціях: ТзОВ «Флектронікс», АТ «Українська залізниця», КНП  «Мукачівська центральна районна лікарня», освітня галузь Мукачева, ПАТ Мукачівський завод «Точприлад», УАП ТОВ «Фішер-Мукачево», ТОВ «Епіцентр і К», ТОВ «ПІКАРД Україна».