В Мукачеві позбуваються російсько-імперського минулого
Міська рада, опубліковано 07 квітня 2022 року о 10:23

На засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про демонтаж пам’яток історії та монументального мистецтва місцевого значення. Це робиться з метою проведення заходів з дерусифікації у зв’язку з військовою агресією росії проти України.

Управлінню міського господарства доручено забезпечити демонтаж пам’ятників та пам’ятних знаків. Вчора вже було проведено демонтаж погруддя Пушкіну та меморіальної дошки із ЗОШ №1. Комунальному підприємству доручено забезпечити їх зберігання. Нагадаємо, що у Мукачеві перша школа відмовляється від присвоєного імені О.С. Пушкіна. Наразі управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради займається процедурою відмови від раніше присвоєного імені юридичної особи.