В Мукачеві працюють вже три приватні освітні заклади
Міська рада, опубліковано 03 березня 2021 року о 13:25

На території міста Мукачево функціонують три заклади загальної середньої освіти недержавної форми власності (ліцей ім. Св. Іштвана з профільним навчанням інформатики та іноземних мов, приватний навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Еммануїл», приватна гімназія «Індіго») та два заклади обласного підпорядкування (Закарпатський обласний ліцей-інтернат з посиленою військовою фізичною підготовкою та Мукачівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів).

Рішеннями 3 позачергової сесії Мукачівської міської ради 8-го скликання від 22.12.2020 р. № 136-137 до Мукачівської міської територіальної громади приєднано 2 заклади загальної середньої освіти Іршавського району. У 2020 році в Мукачівській міській об’єднаній територіальній громаді функціонувало 24 заклади загальної середньої освіти комунальної форми власності в яких здобуває освіту 12 756 учнів, а саме:

• 1 опорний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів; 1 НВК;
  • 3 спеціалізовані школи І-ІІІ ступенів; 6 ліцеїв;
  • 2 гімназії; 7 закладів загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів;
  • 3 заклади загальної середньої освіти І – ІІ ступенів;
  • 1 заклад загальної середньої освіти І ступеня.