В Мукачеві презентують результати проєкту «Хроніки замку «Паланок»
Міська рада, опубліковано 26 жовтня 2021 року о 10:10

У рамках проекту проводилися заходи націлені на підвищення атрактивності національної історичної пам’ятки – замку «Паланок» для відвідувачів за рахунок впровадження смарт-рішень у експозиційній та промоційній діяльності Мукачівського історичного музею, серед яких були створення контенту для цифрової історичної експозиції замку, відтворення та оцифрування історичних костюмів, зброї, військових обладунків, а також облаштування фотозони «Замкова сторожа».

Більш детальну інформацію про результати проєкту ви зможете отримати під час прес-конференції проєкту «Хроніки замку «Паланок», що відбудеться у середу, 27-го жовтня 2021 р. у приміщеннях історичної експозиції Мукачівського історичного музею, замок «Паланок» (Верхній замок) за адресою: Замкова гора б/н, м. Мукачево, Закарпатська область, Україна. Початок о 12.30.

Спікери:

• Михайло Белеканич – директор Мукачівського історичного музею
  • Ірина Калій – Начальниця відділу культури та молодіжної політики управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
  • Євгеній Лукша – голова правління Асоціації проєктних менеджерів «Ядро»
  • Охотник Ксенія – координаторка проєкту «Смарт Музей»
  • Олександр Шершун – провідний експерт-історик проєкту

Інформаційна довідка:

Проєкт «Хроніки замку «Паланок» реалізується в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду, Державного агентства розвитку туризму.

Партнери проєкту: Мукачівський історичний музей, Громадська організація "Асоціація проєктних менеджерів "Ядро"(Ужгород, Україна).

Період реалізації проєкту: травень – жовтень 2021 р.