В Мукачеві продовжують облаштовувати захисні споруди
опубліковано 03 березня 2022 року о 11:48

Управлінням міського господарства Мукачівської міської ради спільно з працівниками ММКП «Ремонтно-будівельне управління», ТОВ "УК"НАВІБУД", ОСББ  та мешканцями багатоквартирних житлових будинків проводиться розчищення підвальних приміщень та облаштування їх для можливості укриття.

На даний час для укриття працівників підприємств, установ, організацій  та населення міста підготовлено 196 захисних споруд (з них 21 сховище, 47 ПРУ, 128 найпростіших укриттів та подвійного призначення).

Також нагадуємо, що захисні споруди, які розташовані на території підприємств, установ та організацій передбачені в першу чергу для укриття працівників та відвідувачів цих установ. Укриття населення, яке не працює чи у вільний від роботи час, укривається за місцем  проживання: підвальні приміщення, цокольні приміщення, погреби у ваших будівлях або сусідніх.

Під час повітряної небезпеки немає часу на переміщення до укриттів на значній відстані. Тому велике прохання до мешканців громади: оглянути підвальні, цокольні  і інші приміщення за місцем проживання, очистити від сміття та зайвих речей, забезпечити запас питної води та підготувати так звану «тривожну валізу».

У РАЗІ ОГОЛОШЕННЯ СИГНАЛУ «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»:

• Вимкніть світло, перекрийте газ, візьміть з собою харчі, медикаменти, питну воду, документи.
  • За можливості – допоможіть дійти до укриття своїм сусідам, дітям та особам похилого віку.
  • Якщо поряд із Вами немає споруд для укриття  - НЕ ВИХОДЬТЕ НА ВУЛИЦЮ, укривайтесь у власних підвалах, заглиблених чи напівзаглиблених приміщеннях або у ванних кімнатах, у крайньому випадку – станьте у дверних пройомах.
  • Не підходьте до вікон, не проводьте фотографування та відеозйомку, оберніться спиною до вікон.
  • Зайнявши місце в укритті, за можливості ввімкніть місцеве ФМ радіо 2.991 та дійте згідно з вказівками військової адміністрації.

Місця розташування захисних споруд можна розглянути на сайті Мукачівської міської ради