В Мукачеві пройде 5 Регіональний Гастрономічний Форум
Міська рада, опубліковано 13 липня 2021 року о 15:08

Асоціація шеф-кухарів України  проводить 5 Регіональний Гастрономічний Форум, на якому будуть розглянуті актуальні теми ресторанної та кулінарної сфери.

Цього разу Форум відбудеться у Мукачеві.

Захід проходитиме за підтримки Мукачівської міської ради та народного депутата України Миколи Тищенка

На заході імениті шеф-кухарі продемонструють свою майстерність на 3 майстер-класах, а провідні спеціалісти ресторанної сфери проведуть 3 семінари для управлінців та рестораторів.

Спікери форуму:

Ігор Брагін - президент Асоціації Шеф-кухарів України. Володар звання «Золотий шеф-кухар України» і ордена першого ступеня за розвиток кулінарного мистецтва.

Олексій Повторейко - віце-президент Асоціації шеф-кухарів України, бренд шеф, співвласник ресторану «Стейк-Хаус НАЖИВО», «НАЖИВО Азія», «НАЖИВО Італія», викладач Кулінарної Академії.

Микола Люлько — шеф-кухар ресторану преміум сегменту «Аляска». У минулому бренд - шеф мережі ресторанів «Чорноморка».

Євген Комаров - юрист, Business developer ЮК «GLOBAL LAW», Голова юридичного комітету Української ресторанної асоціації

Євген Пластун - операційний консультант мережі ресторанів First Line Group. Тренер по сервісу і комунікації. У ресторанному бізнесі 10 років з яких 7 років на керуючих посадах.

Запис за тел.: